NRLF101M400V30X20F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NRLF101M400V30X20F
  • Производитель
    NIC Components
  • Описание
    NIC Components NRLF101M400V30X20F Capacitance: 100uF Construction: Snap-In Esr: 1.989Ohm Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 10mm Lifetime: 2000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -25C to 85C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 30mm Product Height (mm): 20mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 470mA Seated Plane Height: Not Requiredmm Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 400VDC